• Головна
  • На заміну табличок з назвами вулиць із міського бюджету не витратили ані копійки
09:30, 3 серпня 2016 р.

На заміну табличок з назвами вулиць із міського бюджету не витратили ані копійки

У процесі декомунізації в Черкасах перейменували до сотні вулиць. Але на таблички з новими назвами міський бюджет не витратив ані копійки – в цьому кореспондента УНН-Центр запевнив заступник директора департаменту ЖКГ Черкаської міської ради Андрій Наумчук.

“Кошти на утримання табличок з назвами вулиць закладено у тариф, який мешканці міста сплачують Службі утримання будинків як квартирну плату. Тож заміна табличок на нові здійснювалась виключно за кошти СУБів, і міському бюджету не коштувала ані копійки”, – пояснив Андрій Наумчук.

За словами Андрія Наумчука, це не дуже великі кошти – 70-75 тис грн разом з установкою, хоча він припустив, що СУБ охочіше витратив би їх на ремонт якогось під’їзду, ніж на заміну табличок.

В одному з черкаських СУБів назвали іншу цифру: за їхніми підрахунками, це обійшлося у 20 тис.

“Виконують демонтаж старих і встановлення нових табличок наші працівники, тож за роботи нам платити не довелося. На першому етапі ми встановили 134 таблички, на другому – 67. Зараз ці роботи закінчуються, залишилося встановити лише декілька штук”, – розповів директор Придніпровської СУБ Сергій Танюк.

Виготовлення однієї таблички, за його словами, коштує в середньому 100 грн (залежно від кількості літер у назві вулиці). Отже, СУБу довелося витратити на ці роботи до 20 тис грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#декомунізація в черкасах #нові назви вулиць #заміна табличок #черкаські суби
Оголошення
live comments feed...