• Головна
  • Вода в Черкасах відповідає гігієнічним вимогам
17:40, 2 серпня 2016 р.

Вода в Черкасах відповідає гігієнічним вимогам

Питна вода завжди являла найбільшу цінність для людства. Але, мабуть, мало хто з нас міркував про те, який складний і довгий шлях вона долає до наших осель, скільки людської праці і матеріальних витрат стоїть за краплиною питної води.

Одним  із головних завдань «Черкасиводоканалу» є забезпечення населення питною водою не тільки в доступній кількості (приблизно 80 000 м3 води на добу), а й високої якості та безпечної в епідемічному і екологічному відношенні, – йдеться на сайті підприємства.

Вода з мереж централізованого водопостачання за всіма параметрами відповідає вимогам ДСанПіНу 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Якість води забезпечується складним технологічним процесом водопідготовки, а саме: очищення від механічних і шкідливих хімічних домішок, фільтрування, знебарвлення та освітлення, знезараження.

За останні сім місяців, лабораторією підприємства було відібрано та досліджено 849 проб питної води за мікробіологічними показниками та 839 проб за санітарно-хімічними, з яких, тільки в двох пробах виявлено відхилення за одним показником.

Працівники лабораторії підприємства щоденно відбирають та досліджують воду, що подається до осель містян. Скорочені дані досліджень якості питної води можна переглянути на офіційному сайті КП «Черкасиводоканал», які оновлюються щоп’ятниці. Також, раз на місяць проводиться повний аналіз води за 52 показниками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкасиводоканал #якість питної води #централізоване водопостачання #проби води
Оголошення
live comments feed...