• Головна
  • Черкаські патрульні озвучили плани роботи на найближчий час
17:00, 2 серпня 2016 р.

Черкаські патрульні озвучили плани роботи на найближчий час

Управління патрульної поліції по м. Черкаси розпочало комплекс заходів, направлених на попередження правопорушень у різних напрямках діяльності. Зокрема, керівництвом Управління визначено низку напрямків, за якими заходи здійснюватимуться першочергово, – повідомляє Про все.

– Ми й надалі будемо здійснювати постійний моніторинг за стихійною торгівлею, проводитимемо роз’яснювальну роботу. Крім цього, через значну кількість скарг черкащан, наші патрульні зараз проводять перевірки маршрутних таксі, – говорить керівник черкаських патрульних Вадим Лісничук.

Також патрульні здійснюватимуть нічний контроль за продажем підакцизних товарів (алкоголь і тютюн). Особлива увага приділятиметься й відпрацюванню місць скупчення осіб, що розповсюджують та вживають наркотичні речовини. Посилиться патрулювання прибережної зони Дніпра.

Окремо в планах поліції також контроль за переміщенням лісовозів з метою унеможливлення транспортування деревини, здобутою незаконним шляхом та продовження боротьби з браконьєрами.

– Осторонь від вже названих напрямків, але не менш важливим є патрулювання відрізку шляху на Черкаській дамбі – від стели «Черкаси» до повороту на село Деньги. Цей напрямок під нашу юрисдикцію передано наказом голови Національної поліції України Хатії Деканоїдзе, – зазначив керівник черкаських патрульних.

Насамперед, за його словами, це пов’язано з тим, що з шести найбільш аварійних ділянок Черкаської області – три знаходяться в межах дамби, тому там і буде зосереджена увагапатрульних.

– Тож досить селфитись та фотографуватись, пора працювати, – жартує Вадим Лісничук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаська патрульна поліція #плани роботи #вадим лісничук
Оголошення
live comments feed...