• Головна
  • На безпритульних тварин у Черкасах планують виділити цього року 1 млн 93 тис грн
12:20, 2 серпня 2016 р.

На безпритульних тварин у Черкасах планують виділити цього року 1 млн 93 тис грн

1 млн 93 тис грн хочуть цьогоріч виділити з міського бюджету на «Програму поводження з безпритульними тваринами у місті Черкаси на 2016-2020 роки».

Програма спрямована на зменшення кількості безпритульних тварин гуманними методами та поліпшення санітарно-естетичного стану Черкас. Усього на реалізацію програми з міського бюджету збираються виділити 3 млн 625 тис грн, – повідомляє Про все.

«Необхідність розроблення Програми викликана неврегульованістю питання поводження з безпритульними тваринами, постійного збільшення кількості безпритульних тварин на вулицях міста, загибелі тварин від жорстокого поводження, погіршення санітарно-епідеміологічного стану міста та поширенню інфекційних та інших хвороб серед людей, джерелом збудників яких є безпритульні тварини», – йдеться у пояснювальній записці до проекту рішень.

Відлов та утримання безпритульних тварин в місті Черкаси в період 2010-2015 років забезпечувався комунальним підприємством «Черкаська служба чистоти». У розпорядженні підприємства облаштований притулок для утримання відловлених тварин площею 0,2 га. На території притулку встановлено 84 вольєри для утримання, будинок для ветеринарного огляду та лікування тварин. Для відлову безпритульних тварин місті постійно курсують два спеціально підготовлені екіпажі в складі водія та ловця безпритульних тварин.

За період 2012 – 2015 роки з міського бюджету на проведення робіт з відлову та утримання безпритульних тварин було витрачено 970 751,04 гривня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#безпритульні тварини #відлов та утримання тварин #черкаська служба чистоти
Оголошення
live comments feed...