• Головна
  • Найближчими днями створять комісію, яка розглядатиме питання призначення соціальних допомог
09:20, 2 серпня 2016 р.

Найближчими днями створять комісію, яка розглядатиме питання призначення соціальних допомог

Нині в Черкасах близько 102 переселенцям зі східних областей України затримують пенсії. Їхні заяви через законодавчі нововведення профільні служби не можуть опрацювати. Про під час оперативної наради в міськвиконкомі повідомив начальник Пенсійного фонду України в Черкасах Павло Котик.

– У червні Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, якою визначив порядок надання соціальної допомоги внутрішньо переміщеним особам. Так, пенсії їм призначатимуть із 14 червня лише за наявності витягів із комісії, які мали утворити в міськвиконкомі. В області такі комісії вже працюють. Для Черкас граничний термін створення цієї комісії був 14 липня. До цього часу переселенці ставилися з розумінням до затримки їм призначення виплат, нарікань із їхнього боку не виникало, – пояснив він. – Натепер же рішення про створення цієї комісії в Черкасах немає.

Утім, як розповіла директор департаменту соціальної політики Оксана Мовчан, проект рішення «Про затвердження в новому складі комісій для розгляду питань щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, надання населенню пільг і субсидій».

– Цей проект ми підготували раніше, але після погодження в юристів, нам довелося його доопрацьовувати, – повідомила Оксана Мовчан. – Уже завтра ми виносимо його на розгляд виконавчого комітету.

Натомість міський голова Анатолій Бондаренко зауважив, щоб посадовці у своїй роботі намагалися максимально уникати подібних випадків – особливо коли за їхніми рішеннями стоїть людська доля.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #переселенці зі сходу #затримка пенсій #павло котик
Оголошення
live comments feed...