• Головна
  • Серед найактивніших дописувачів Вікіпедії – двоє черкащан
13:00, 1 серпня 2016 р.

Серед найактивніших дописувачів Вікіпедії – двоє черкащан

Вікіпедія відома усім, її усі читають, Cтатті Вікіпедії використовують для навчання та просто для того, щоб знайти актуальну інформацію. Постає питання, а хто ж пише ці статті, де вони взагалі беруться. У Черкасах живуть двоє людей, для яких Вікіпедія стала захопливим хобі та важливою справою в житті, – йдеться на сайті департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Один із них – Володимир Крижанівський, який працює методистом у Черкаському міському методичному кабінеті установ освіти. Володимир входить до 20 найактивніших дописувачів Вікіпедії та є одним із її адміністраторів. У його доробку вже понад 17 тисяч статей, деякі з них отримали статус добрих, а стаття про рідне місто Черкаси отримала найвищий статус – вибрана.

Якщо стаття містить лише інформацію у вигляді тексту, вона не буде такою корисною як та, до якої додали зображення. І чим якісніші зображення, тим стаття буде мати кращий попит серед читачів. Саме створенням якісних фотографій та наповненням ними Вікіпедії займається Сергій Криниця. Він подорожує рідною країною, фотографує і "заливає" усі знімки до Вікіпедії, надаючи їх у вільний доступ, щоб кожен зміг ними скористатись. Одне з таких фото перемогло на конкурсі "Вікі любить природу" серед 45 тисяч подібних.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вікіпедія #володимир крижанівський #сергій криниця
Оголошення
live comments feed...