• Головна
  • У Центрі матері та дитини завершується санітарна обробка приміщень
14:00, 30 липня 2016 р.

У Центрі матері та дитини завершується санітарна обробка приміщень

Майже місяць працює в інтенсивному режимі друга база Центру матері та дитини, що на 30-річчя Перемоги. Протягом липня тут народжують жінки з усіх Черкас. А тим часом на першій базі Центру, що на Чехова, миють, дезінфікують і фарбують.

«Ми щороку влітку проводимо санітарну обробку приміщень, щоб запобігти внутрішньолікарняним інфекціям. Всі роботи виконуємо власними силами – залучаємо медичний персонал, і не лише молодший, лікарів і навіть заввідділенням також», – розповідає «Діловому регіону» головний лікар Центру матері та дитини Володимир Зеленько.

Поки ремонтують і миють пологове відділення, жіноча консультація працює в звичайному режимі. Нині на обліку в Центрі перебуває понад 1700 вагітних. Усі необхідні послуги їм надають у жіночій консультації на Чехова, і жодного дискомфорту вони не почувають. А от якщо необхідна госпіталізація, тоді вже доводиться їхати на базу №2, що у Південно-Західному районі. Тут санітарну обробку провели у червні. Так що жінки народжували у чистих і свіжих приміщеннях.

«Кошти на санітарну обробку закладено в бюджеті закладу. Однак їх традиційно бракує. Тому звертаємося за допомогою до Черкаського регіонального відділення Міжнародного фонду допомоги хворим із наслідками травм та захворювань. І нам жодного разу не відмовили. Фонд ніколи не залишався осторонь, коли в нас була санітарна обробка та ремонт приміщень. Найчастіше, це такі питання, які виникають несподівано і потребують термінового вирішення. Наприклад, не вистачило фарби або потік дах від дощів», – говорить Володимир Зеленько.

Завершити всі роботи з дезінфекції та ремонту в пологовому на Чехова мають до 1 серпня. Саме тоді на санітарну обробку закриється обласне пологове відділення. І все навантаження не лише міста, але й області ляже на черкаський Центр матері та дитини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #центр матері та дитини #санітарна обробка #володимир зеленько
Оголошення
live comments feed...