• Головна
  • Прокуратура каже, що в Черкасах зафіксовано на 31 % злочинів більше, ніж торік
16:30, 29 липня 2016 р.

Прокуратура каже, що в Черкасах зафіксовано на 31 % злочинів більше, ніж торік

У порівнянні з минулим роком по місту Черкаси збільшилась кількість злочинів. Зокрема, прослідковуються тенденції зростання крадіжок, грабежів, розбоїв та випадків шахрайства. Про це вчора на сесії міськради повідомив заступник прокурора Черкаської області Володимир Павленко, – пише УНН-Центр.

За словами заступника прокурора, після змін територіальної структури органів державного управління, прокуратура області здійснює протидію злочинності та корупції. Загалом впродовж першого півріччя 2016 року є як позитивні тенденції діяльності органу місцевої прокуратури, так і негативні.

Так, у Черкасах зафіксовано на 31 % злочинів більше, ніж в минулому році. Відкрито 3549 кримінальних справ проти 2697 інцидентів 2015 року. Рівень злочинності становить 120 злочинів на 10 тисяч населення.

“Якщо порівнювати з обласним рівнем злочинності, то міський перевищує в два рази. На область рівень злочинів становить 89 випадків на 10 тисяч населення. Також збільшилася кількість інцидентів тяжких злочинів. Зокрема, за перше півріччя цього року зафіксовано 903 тяжкі злочини. Тобто на 43 відсотки більше, ніж у 2015 році. Окрім того, зареєстровано 115 випадків особливо тяжких злочинів. Кількість таких злочинів зменшилися, у порівнянні з минулим роком”, – сказав заступник прокурора.

Щодо позитивних моментів, то зменшилася кількість умисних убивств у місті. На перше півріччя 2016 року їх зафіксовано тільки 44. Інцидентів проти довкілля зафіксовано також менше – 88.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прокуратура черкаської області #зростання злочинності #володимир павленко
Оголошення
live comments feed...