На реалізацію проектів із “Громадського бюджету” міста планується виділити 5 млн грн

Уже другий рік поспіль у Черкасах проводять конкурс проектів “Громадського бюджету” міста. Його мета – навчити активних та ініціативних громадян втілювати свої ідеї в життя.

У рамках торішнього конкурсу “Громадського бюджету” участь взяли 54 проекти. За найбільшою кількістю голосів підтримки – шестеро отримали бажану перемогу. Серед них і спортивна зала імені Сергія Амброса. Відтак завдяки виграним коштам черкащани матимуть змогу безкоштовно відвідувати кросфіт-зону, фітнес-зону та зони для занять бойовими мистецтвами, – розповідається в сюжеті телеканалу “Рось”.

На реалізацію проектів цьогоріч із “Громадського бюджету” планується виділити 5 мільйонів гривень. Станом на сьогодні вже подано 42 заяви. До того ж організатори конкурсу запевняють, що ідей, вартих уваги, багато. Проте в порівнянні з минулим роком правила дещо змінилися. Головна умова – соціальний проект має бути безкоштовним та доступним для всіх жителів міста. Тож подання проектів триває до 30 липня включно. Тому всі охочі втілити свою ідею в життя мають поспішити, аби в цьому році не втратити свій шанс.

http://rosmedia.com.ua/
черкаси громадський бюджет конкурс проектів
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии