• Головна
  • Майже 85 млн грн плати за землю сплатили до місцевого бюджету черкаські землекористувачі
15:10, 27 липня 2016 р.

Майже 85 млн грн плати за землю сплатили до місцевого бюджету черкаські землекористувачі

Станом на 27 липня 2016 року надходження плати за землю від платників м. Черкаси склали понад 84,5 млн грн, що на 25,9 млн грн або на 44% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Зокрема, власниками та орендарями земельних ділянок – юридичними особами – до місцевої скарбниці перераховано понад 72,5 млн грн, а підприємцями – фізичними особами та громадянами – майже 12 млн грн, – повідомив начальник державної податкової інспекції у м. Черкасах Антон Царюк.

Власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичне перебування землі у власності або користуванні у поточному році.

Нарахування громадянам – землевласникам і землекористувачам сум податку проводиться територіальними органами Державної фіскальної служби. Громадяни мають сплатити податок протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення через установи банків та поштові відділення. Цьогоріч останнім днем сплати земельного податку та орендної плати є 29 серпня 2016 року. Варто зазначити, що за несвоєчасну сплату податку громадянину нараховується штраф та пеня.

ДПІ у м. Черкасах звертає увагу власників землі і землекористувачів – юридичних осіб та громадян на своєчасність розрахунків з бюджетом, адже кошти у вигляді земельного податку та орендної плати за землю спрямовуються до скарбнички черкаської місцевої громади на її розвиток та вирішення соціально-економічних питань.

Інформація розміщена на сайті Черкаської міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаські землекористувачі #плата за землю #антон царюк
Оголошення
live comments feed...