На фестивалі майстрів «Дивосвіт. Камінь, дерево та метал» будуватимуть альтанку, споруджуватимуть «Дніпро» та ярмаркуватимуть

Шість майстрів працюватимуть над створенням унікальної дерев’яної альтанки з питним фонтаном у рамках фестивалю «Дивосвіт. Камінь, дерево та метал», який триватиме з 6 по 27 серпня в парку «Сосновий бір», – повідомляється на сайті Черкаської міської ради.

Спорудження композиції «Дніпро» та весь робочий процес проходитиме в парку «Сосновий бір», на центральній алеї, де всі відвідувачі парку спостерігатимуть за етапами виготовлення альтанки. Завершальні роботи по встановленню відбудуться біля озера «Русалки», де і буде розміщена альтанка розміром 4x4 з висотою у 3 метри.

У роботі над створенням композиції «Дніпро» використають різні матеріали: дерево (дуб), метал (елементи для художнього оздоблення), піщаник (для питного фонтану). Працювати майстри будуть щодня (окрім неділі), з ранку до вечора, а підготовчі роботи розпочнуться вже з 4 серпня.

Протягом фестивалю діятиме виставка-ярмарок народних майстрів, а о 15.00 розпочинатимуться майстер-класи. Дізнатися про особливість роботи по дереву, металу та каменю, познайомитися з майстрами – скульпторами, які презентуватимуть свої проекти для створенням нового місця відпочинку можна буде на відкритті фестивалю 6 серпня о 15.00.

А 27 серпня о 14.00 відбудеться урочисте відкриття альтанки з питним фонтаном в парку «Сосновий бір», з встановленням іменного стенду, фотосесією та нагородженням скульпторів.

http://www.rada.cherkasy.ua/ua/
черкаси парк сосновий бір фестиваль дивосвіт виставка-ярмарок
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии