Член громадської ради при КП «Черкасиелектротранс» Валерій Мироненко пропонує створити в місті пам’ятник тролейбусу (ФОТО)

«Торік виповнилося рівно 50 років нашому комунальному підприємству. Хотілося , щоб цей довгий і нелегкий шлях не було забуто, і на згадку цьому було встановлено пам’ятник тролейбусу моделі ЗИУ-9», – пише Валерій Мироненко у «Фейсбук».

Вибір моделі він пояснює тим, що це був наймасовіший тролейбус у черкаському парку. Вони експлуатувалися більше 25 років. Деякі екземпляри і досі курсують вулицями міста. Найстарішому тролейбусу ЗИУ-9 (бортовий №288) у цьому році виповнилося 29 років і він досі працює.

ПамТрол-2
ПамТрол-2
ПамТрол-3
ПамТрол-3
ПамТрол-4
ПамТрол-4

«Зараз іде суттєве оновлення рухомого складу і вже через декілька років цих моделей в Черкасах не залишиться взагалі. Встановити цей тролейбус було б доречно біля тролейбусного управління, який би був і символом підприємства, і туристичною візитівкою нашого міста. Це б ще раз демонструвало всім, що у Черкасах до екологічно чистого виду транспорту ставляться з пошаною, – переконаний Мироненко. – Пам’ятники тролейбусам вже встановлено в багатьох містах».

www.facebook.com
черкасиелектротранс пам’ятник тролейбусу валерій мироненко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии