• Головна
  • У Черкасах розпочинаються безкоштовні семінари по ProZorro
09:02, 24 липня 2016 р.

У Черкасах розпочинаються безкоштовні семінари по ProZorro

28 та 29 липня агент змін ProZorro по Черкаській області Кіт-Сніжко Юлія проведе 4-5 годинні ознайомчі семінари для представників замовників всіх рівнів, які з 1 серпня 2016 року зобов'язані здійснити перехід на електронні закупівлі.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі та ДП “Зовнішторгвидав України” за підтримки МФ Відродження та Transparency International Україна підготувало 16 громадських активістів, які отримали знання та практичні навички, необхідні для організації базових навчальних семінарів ProZorro в регіонах.

В рамках фінального етапу повного переходу на електронні закупівлі до вересня 2016 року в Черкасах планується проведення 4- х ознайомчих безкоштовних семінарів по роботі в системі ProZorro.

Семінари в м. Черкаси відбудуться в Черкаській торгово-промисловій палаті, за адресою: вул. Небесної сотні, буд.105, 2 поверх, конференц- зала.

Реєстрація для учасників з 10:30, початок об 11:00.

Для участі у семінарі та можливості отримання роздаткового матеріалу необхідно надіслати заповнену форму на електронну адресу: [email protected], кількість учасників не обмежується.

 

п\п

Прізвище

Ім'я

По-батькові

(українською мовою)

Назва організації

Область, населений пункт

Посада

Контактний телефон

Адреса електронної пошти

 1

 

 

 

 

 

 

 2

 

 

 

 

 

 

 3

 

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Проззоро #державні закупівлі #ProZorro #Черкаси
Оголошення
live comments feed...