Аж 110 поривів у теплових мережах виявили працівники КП “Черкаситеплокомуненерго”

Нині в Черкасах триває активна підготовка до осіннього-зимового опалювального сезону 2016-2017 років. Які заходи проводяться та що очікувати черкащанам у наступному сезоні опалювання – кореспондент УНН-Центр дізнавався у директора КП “Черкаситеплокомуненерго” Микола Кушніра.

“Підготовка до опалювального сезону проходить згідно графіку. Нашим підприємством проводяться ремонтні роботи, гідравлічні випробування, відбувається планова заміна теплових мереж, встановлюємо лічильники теплової енергії в житлових будинках. Готуємося ретельно”, – зазначив М. Кушнір.

Окрім того, окремі приміщення переводяться на альтернативні джерела опалювання у межах заходів з енергозбереження. Скажімо, вже впровадили використання альтернативного палива у котельні обласної лікарні та приміщеннях декількох дитячих садків у Черкасах. Зараз планують таке паливо використовувати у школі № 7 та обласному госпіталі для інвалідів війни. Також розглядається отримання грантових та кредитних коштів для розробки і впровадження енергозберігаючих заходів.

До слова, директор КП “Черкаситеплокомуненерго” закликав громаду міста зберігати теплоенергію. Адже на осінь тарифи на тепло і газ будуть одні з найвищих.

http://region.unn.ua/uk/news/cherkassy
черкаситеплокомуненерго пориви теплових мереж опалювальний сезон
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии