• Головна
  • Деякі члени міськвиконкому проти того, щоб прапор Євросоюзу висів перед будівлею Черкаської міської ради
13:20, 22 липня 2016 р.

Деякі члени міськвиконкому проти того, щоб прапор Євросоюзу висів перед будівлею Черкаської міської ради

Члени виконавчого комітету не проголосували за внесення змін до рішення міськради «Про порядок підняття прапорів перед будівлею Черкаської міської ради та її виконавчого комітету». Мова йшла про прапор Ради Європи, що висить наразі поряд з прапором України та прапором м. Черкаси. Однак у ході обговорення вирішили, що до цього питання ще повернуться, – повідомляє Вичерпно.

Проти того, щоб цей прапор знаходився біля будівлі міськради категорично виступив член виконкому від громадськості, «азовець» Дмитро Кухарчук:

«Дане рішення суперечить Конституції України. Таким чином ми погоджуємося і на проведення гейпарадів».

«Ми вивчали це рішення, і воно жодним чином не суперечить Конституції України. Ми не є учасниками Євросоюзу, але ми є представниками Ради Європи», – у свою чергу прокоментував ситуацію юрист міськради.

Олексій Колісник також запропонував залишити біля будівлі міськради тільки прапори України і м. Черкаси, а прапор Європи нехай буде там, де він більш доречний.

Директор департаменту організаційного забезпечення Лілія Маліщук уточнила: «Тобто ми знімаємо прапор, за який ще декілька років тому багато людей готові були померти?»

– Це питання буде винесено далі на розгляд, – відповів міський голова Анатолій Бондаренко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаський міськвиконком #рішення міськради #прапор євросоюзу #дмитро кухарчук
Оголошення
live comments feed...