Міністр культури України обговорив із черкаським актором проблеми відбудови черкаського театру

Нещодавно актор Черкаського драматичного театру ім. Т. Шевченка Олександр Гуменний відвідав міністра культури України на запрошення Міністерства освіти і культури. Про це «Нова Доба» дізналася від Олександра Гуменного з його сторінки на «Фейсбук».

Головною темою розмови була відбудова Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т. Г.Шевченка. Також говорили про нагальні проблеми Черкаського театру.

«Зрозуміло, що вирішення всіх цих питань – це справа не одного дня чи, навіть, місяця, але при міністерській підтримці є надія, що справу з відбудовою Черкаського драмтеатру й життєдіяльності колективу театру зрештою буде вирішено.

І саме в цій підтримці з боку міністра культури Євгена Нищука я особисто упевнився. Про проблему Черкаського театру ім. Шевченка вже відомо і прем'єр-міністру Володимиру Гройсману, і, відповідно, всьому Кабінету Міністрів, і в Адміністрації Президента. Залишається чекати на якісь відповідні дії та рішення з боку представників центральної влади», – зазначив митець.

Театр
Театр
http://novadoba.com.ua/
черкаський драмтеатр зустріч із міністром культури олександр гуменний євген нищук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии