• Головна
  • Черкащанам не сподобалася ідея встановлення без їх відома стели "Я люблю Черкаси"
11:40, 21 липня 2016 р.

Черкащанам не сподобалася ідея встановлення без їх відома стели "Я люблю Черкаси"

Скасувати рішення про встановлення стели "Я люблю Черкаси" – така петиція з’явилася 20 липня на порталі Petitions247.net. За півдня вона зібрала вже 166 підписів.

Автори ініціативи обурені ухваленим рішенням про встановлення стели "Я люблю Черкаси". На їхній погляд, розробка таких об'єктів міського середовища має відбуватися відкрито та з максимальним залученням громади й професійних експертів.

"Стелла "Я люблю Черкаси" має символізувати любов до міста якомога більшої кількості містян. Саме тому при розробці дизайну, виборі матеріалів та місця встановлення стелли варто опитувати і враховувати їхню думку. Передувати цьому має дослідження щодо того, чи є такий об'єкт дійсно потрібним і актуальним саме зараз, адже на нього витрачають гроші громади (орієнтовно – 300 000 грн). Якщо громада висловить бажання бачити подібний об'єкт в Черкасах, то його розробку варто проводити на умовах відкритого конкурсу, переможця якого обиратиме журі незалежних професійних експертів та сама громада шляхом голосування", – йдеться у тексті петиції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #встановлення стели #я люблю черкаси #петиція #відкритий конкурс
Оголошення
live comments feed...