• Головна
  • Швидкий підробіток: у Черкасах зростає попит на прямих виконавців побутових послуг
Новини компаній
13:25, 25 липня 2016 р.

Швидкий підробіток: у Черкасах зростає попит на прямих виконавців побутових послуг

Новини компаній

Тенденції на ринку праці Черкас відповідають загальноукраїнським: незважаючи на певну стабілізацію, дійсно цікавих пропозицій поки що мало. Тож люди, що мають роботу та ті, хто її втратили, зацікавлені у підробітку. Для багатьох це – чи не єдиний спосіб подолати кризові явища та заробити суму, достатню для нормального життя. Знаходити вигідний підробіток у Черкасах допомагає сервіс Kabanchik.ua – за допомогою цього проекту можна значно скоротити витрати часу на пошук додаткової роботи. Та й ризику зіткнутися з шахраями немає.

5 хвилин на день – і є підробіток
«Раніше я шукав додаткову роботу через об’яви у газетах та в Інтернеті» - розповідає житель Черкас Микола. – «Перестав я користуватися цими джерелами, коли їх майже зовсім окупували шахраї та поціновувачі дуже дешевої робочої сили. Мені вдалося знайти альтернативу: сервіс Кабанчик дозволяє не витрачати час на пошук підробітку. Завдяки розсиланню інформації про нові завдання я завжди в курсі і можу швидко подати заявки на цікаві пропозиції. Тож на сам пошук загалом виділяється до 5 хвилин на день. І результат є - без роботи не сиджу».

Швидкий підробіток: у Черкасах зростає попит на прямих виконавців побутових послуг, фото-1

Кому вигідно підробляти у Черкасах?
Замовники або роботодавці на Кабанчику – це переважно звичайні містяни, які шукають майстрів для вирішення власних побутових та інших проблем. Наприклад, замовлення підключення бойлеру через сайт обходиться для замовника вигідно, бо він має можливість доручити роботу перевіреному спеціалісту за доступну плату і в стислі терміни. Тож для того, щоб сподобатися замовникам, досить мати відповідні знання, вміти працювати сумлінно та швидко.

Підробляти загалом можна у більш ніж 700 категоріях: від найпростішої роботи на кшталт кур’єрської доставки чи роздачі листівок до вузькоспеціалізованих професійних послуг. Враховуючи зацікавленість замовників, можна виділити такі найбільш поширені категорії для пошуку підробітку:

  • домашній майстер (електрик, сантехнік, спеціаліст з різноманітного ремонту);
  • будівельні роботи (будівництво, внутрішня та зовнішня обробка об’єктів);
  • ремонт техніки (від побутової до комп’ютерної);
  • кур’єрська доставка (піша, велосипедна, автомобільна).
Швидкий підробіток: у Черкасах зростає попит на прямих виконавців побутових послуг, фото-2

Взаємні переваги
Часто замовляють ремонт квартир наKabanchik.ua – замовники зацікавлені у послугах приватних майстрів, бо мають можливість свідомого вибору перевіреного виконавця, встановлюють ціну та терміни. Пряма взаємодія спеціаліста та замовника дозволяє отримувати вигоду обом сторонам.

Щоб швидко знаходити підробіток за допомогою сервісу, достатньо реєстрації – а ще варто пройти перевірку, бо вона відкриває доступ до повного функціоналу ресурсу. Окрім того, кожен виконавець сам може бути замовником і знаходити перевірених спеціалістів для вирішення побутових та інших проблем.

Швидкий підробіток: у Черкасах зростає попит на прямих виконавців побутових послуг, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кабанчик
Оголошення
live comments feed...