Безоплатними медикаментами в перший день лікування було забезпечено цього року майже 8 тисяч черкаських пацієнтів

На початку року міська рада ухвалила програму, що передбачає безоплатне медикаментозне забезпечення хворих при невідкладному стані протягом першої доби. На виконання такої ініціативи в бюджеті на 2016 рік було передбачено 3,6 млн грн. Про це повідомили під час ранкової наради в мерії, – інформує Вичерпно.

– У момент, коли людина перебуває в невідкладному стані, ані лікаря, ані пацієнта не повинна турбувати відсутність необхідних ліків, – сказав директор Департаменту охорони здоров’я Олег Стадник.

Найбільше хворих у невідкладному стані потрапляють до Третьої міської лікарні швидкої медичної допомоги, міської дитячої лікарні та міської інфекційної лікарні.

З початку року нововведення міської влади профінансовано на 2,28 млн, з них уже використано 1,3 млн. За цей період безкоштовними медикаментами забезпечили 7 858 пацієнтів у невідкладному стані. Середня вартість забезпечення медикаментами по місту склала 166 грн. Очікуваний дефіцит до кінця року – більше 1 млн грн.

– Ми виписали це в пропозиціях до рішення по уточненню міського бюджету і уже в проекті міського бюджету, який виноситиметься на затвердження, ця сума врахована, –зауважив Олег Стадник.

http://vycherpno.ck.ua/
черкаси безоплатні медикаменти черкаські пацієнти олег стадник
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии