• Головна
  • «Черкаський Дніпро» – «Олімпік» Донецьк 2:2 (2:1)
08:30, 18 липня 2016 р.

«Черкаський Дніпро» – «Олімпік» Донецьк 2:2 (2:1)

Учора «Черкаський Дніпро» провів завершальний, сьомий контрольний матч у рамках підготовки до нового сезону 2016/17 років.

Спаринг-відповідь (команди десять днів тому грали у Борисполі) видався досить змістовним, насиченим силовою боротьбою та щедрим на голи, – розповідає прес-служба клубу.

Дав почин на 12-ій хвилині забитим м’ячам дончанин Іван Матяш. Проте господарі поля досить швидко не лише відігралися, а й повели вперед у рахунку. Півзахисник дніпрян Юрій Бушман начислив дубль команді Прем’єр-ліги. Юрій спочатку результативно підключився на розіграш вільного удару, а потім головою у падінні замкнув фланговий простріл від Ігоря Мединського.

Гості активізувалися перед перервою, проте Орест Будюк став на заваді нападникам «Олімпіка».

На 61-ій хвилині свій індивідуальний прохід забитим голом завершив вихованець черкаського футболу Володимир Танчик – 2:2.

Кінцівка поєдинку була за підопічними Ігоря Столовицького. На удар Андрія Сторчоуса під поперечку зреагував голкіпер «Олімпіка», а Ігор Семенина ледь не закрутив шкіряну кулю під дальню стійку.

До речі, приємно було бачити на одній із трибун Центрального стадіону під час контрольного матчу міського голову Черкас Анатолія Бондаренка.

А вже найближчої неділі, 24 липня, «Черкаський Дніпро» у рідних стінах проведе стартовий поєдинок першолігового чемпіонату проти «Колоса» із Ковалівки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію