Щоб зняти однокімнатну квартиру в центрі Черкас, треба викласти не менше 2 700 грн на місяць

В останні кілька місяців на ринку довгострокової оренди квартир у Черкасах значно знизилася кількість пропозицій, що спричинило за собою зростання цін на оренду житла. Про це Domik.ua розповіла директор АН «Вектор» Ірина Коваль.

«Якщо півроку тому зняти двокімнатну квартиру в Черкасах можна було за 2 700 гривень без урахування комунальних платежів, то зараз вона здається вже за 3 200 гривень, знову ж таки, без урахування вартості ЖКП», – зазначила ріелтор.

Зняти однокімнатну квартиру економ-класу в престижних центральних районах обійдеться не менше ніж у 2 700 грн на місяць, двокімнатна коштує не менше 3 000 грн, трикімнатна – 3 500 грн без урахування вартості комунальних послуг. Нагадаємо, що рівень мінімальної зарплати в країні нині встановлений у розмірі 1 450 грн. Середня заробітна плата на Черкащині складає 3 964 грн. (дані за травень 2016 р.).

У наближених до центру районах оренда квартири буде коштувати в середньому на 300-500 грн дешевше, на околицях – на 700 грн. На ціну оренди істотно впливає стан квартири і будинку.

http://domik.ua/
оренда квартир у черкасах вартість оренди ріелтор ірина коваль
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии