• Головна
  • Студенти ЧНУ – майбутні соціальні працівники – постійно допомагають воїнам АТО
18:00, 14 липня 2016 р.

Студенти ЧНУ – майбутні соціальні працівники – постійно допомагають воїнам АТО

Студенти 1-СП курсу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького протягом двох місяців волонтерили у ВО «Укропський сухпай», продовжуючи роботу,  розпочату в першому семестрі.

Студенти університету постійно допомагають армії. Проводять благодійні акції, збирають кошти. А майбутні соціальні працівники вирішили допомогти скоротити час на приготування гарячих перших страв, – розповідається на сайті вишу.

– Ми розуміємо, що відбувається в країні, і нам це небайдуже, тому багато часу проводили, допомагаючи заготовляти продукти для української армії, – ділиться враженнями Руслана Плетенчук. – Ми багато чому навчились; побачили, що в Україні багато людей, які не очерствіли душею, людей, на яких тримається наше суспільство.

Студенти допомагали чистити та нарізати овочі для готування сухих борщів, які відправляли воїнам АТО. Не полишали волонтерську діяльність навіть під час сесії!

Молоді люди переконані, що об’єднавшись, можна значно більше допомогти військовослужбовцям.

– Ми знаємо, що з перших днів конфлікту на сході України, саме волонтери почали забезпечувати всіма необхідними речами тих людей, які опинилися на лінії вогню. І сьогодні воїни АТО потребують допомоги, підтримки… І хто, як не ми, волонтери, зможемо їм у цьому допомогти. Віддати частинку себе – це вже для нас радість. Запрошуємо долучатися до нас всіх, хто бажає допомагати армії, – кажуть юні волонтери.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #чну #укропський сухпай #волонтери #ато
Оголошення
live comments feed...