• Головна
  • Перший випуск молодших спеціалістів з обслуговування та ремонту обладнання підприємств хімічної та нафтогазопереробної промисловості здійснили в Черкаському політехнічному технікумі
12:20, 14 липня 2016 р.

Перший випуск молодших спеціалістів з обслуговування та ремонту обладнання підприємств хімічної та нафтогазопереробної промисловості здійснили в Черкаському політехнічному технікумі

Фахівців такого напрямку в області більше ніхто не навчає. По першому випуску успішно пройдено акредитаційну експертизу та отримано сертифікат про акредитацію.

«Цими випускниками цікавиться передусім «Азот». Практично кожен третій навчався за тристоронньою угодою з цим флагманом виробництва в регіоні. Та й інших пропозицій із працевлаштування багато – адже спектр застосування механіків, передбачений кваліфікаційною характеристикою, досить широкий: крім хімічного виробництва, це тепло-, водо-, газопостачання, підприємства із забезпечення нафтопродуктами, переробні в АПК. Випускники також можуть продовжувати навчання дистанційно за спеціальністю "Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів" в Територіальному центрі дистанційний комунікацій Сумського державного університету, який функціонує на базі нашого технікуму», – розповів порталу «Діловий регіон» директор Черкаського політехнічного технікуму Дмитро Галат.

Усього технікум цього року випустив понад три сотні фахівців електротехнічних, машинобудівних, фінансово-економічних та ІТ спеціальностей. Найбільше – електротехніків, майже 100 осіб. Це кваліфіковані працівники, які мають не лише багаж теоретичних знань, а передусім практичні навички роботи з сучасним обладнанням та технологіями.

Політех-1

Політех-1

Маючи можливість не тільки пройти виробничу практику, а й працювати протягом останнього року навчання, більшість випускників уже працевлаштовані. Відповідно, роботодавці отримують «заточеного» під своє виробництво фахівця.

За словами Дмитра Галата, зараз великий попит на спеціалістів із обслуговування та ремонту електроустаткування автомобілів і тракторів.

«Великі агропромислові підприємства застосовують сучасну техніку. І в ній дідусь уже не розбереться. Потрібна спеціальна підготовка». Актуальними є також питання автоматизації виробництва на базі мікропроцесорної техніки, що під силу випускникам технікуму – електромеханікам за спеціальністю "Обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних комплексів", – відзначив Дмитро Галат.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаський політехнікум #випуск молодших спеціалістів #хімічна промисловість
Оголошення
live comments feed...