Ймовірно, з осені в Черкасах можна буде зареєструвати шлюб у скорочений термін

У жовтні в місті можливе запровадження проекту реєстрації шлюбів у скорочені терміни. Про це в коментарі кореспонденту УНН-Центр розповів заступник начальника управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олексій Кулішов.

“Запровадження пілотного проекту спрощеної реєстрації шлюбів, де шлюби реєструватимуться через нотаріусів та місцеві органи влади у скорочені терміни, найближчим часом розпочнеться з прифронтових та туристичних міст: Києва, Львова, Одеси, Дніпра, Харкова, Херсона, Маріуполя та Сєвєродонецька. У жовтні цей проект має запрацювати й у Черкасах”, – розповів Олексій Кулішов.

Як розповідають у відомстві, проект дійсно необхідний, оскільки чимало черкащан звертаються з метою одружитися в скорочені терміни. Проте, за Сімейним Кодексом одружуватися в скорочені терміни українці можуть лише у двох випадках: довгострокове відрядження або вагітність. А трапляються випадки, коли парам необхідно одружитися терміново у зв’язку з працевлаштуванням за кордоном.

Нині Міністерством юстиції України розробляються пропозиції до Сімейного Кодексу, які найближчим часом обіцяють запровадити.

http://region.unn.ua/
черкаси реєстрація шлюбів скорочені терміни сімейний кодекс
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии