• Головна
  • Дитячу поліклініку №2 закрили на ремонт
08:31, 12 липня 2016 р.

Дитячу поліклініку №2 закрили на ремонт

Черкаська дитяча поліклініка №2 (по вул. Кобзарській) закрита на період ремонту. Тут буде замінено дах, тому роботи триватимуть досить довго – місяців півтора або й більше. Про це УНН-Центр розповів директор департаменту охорони здоров’я ЧМР Олег Стадник.

“За планом підрядника, роботи триватимуть 5-6 тижнів. Але, як відомо, з ходом робіт цей термін може змінитися. Про роботу поліклініки під час ремонту не могло бути й мови: це надто небезпечно для людей, а особливо дітей”, – сказав Олег Стадник.

Проте, поліклініка продовжує працювати, так би мовити, “на виїзді”: педіатри працюють в інших дитячих поліклінках міста. Розподілені дільниці за територіальною наближеністю: розташовані ближче до центру обслуговуються в першій поліклініці по вул. Благовісній, ближче до Південно-Західного району – у поліклініці по вул. Олени Теліги (кол. Конєва). Усі вузькі спеціалісти проводять огляди дітей перед початком навчального року в поліклініці по вул. Олени Теліги.

Уточнити, де саме приймає педіатр тієї чи іншої дільниці, можна за телефоном стола довідок Другої поліклініки 71-45-74, 71-45-75, адже в поліклініці продовжує працювати господарська група.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #дитяча поліклініка №2 #ремонт
Оголошення
live comments feed...