• Головна
  • У Черкаській міськраді задумалися над тим, аби зробити накриття над трибунами Центрального стадіону
16:00, 9 липня 2016 р.

У Черкаській міськраді задумалися над тим, аби зробити накриття над трибунами Центрального стадіону

У Черкаській міськраді уклали договір на реконструкцію будівлі Центрального стадіону. Сума угоди – 531 тисяча гривень, – інформує Черкаський спорт.

Накриття над трибунами стадіону плануватиме приватне підприємство «Архкомплекспроект». Договір діє до кінця року.

«На виконання програми соціально-економічного розвитку включено розробку проектно-кошторисної документації по накриттю над стадіоном. Це буде зроблено з метою підведення стадіону до певних стандартів для змагань відповідного рівня. Ми запропонували розробку проектно-кошторисної документації черкаському архітектурному підприємству, яке розробляло численні проекти, в тому числі перинатальний центр, – розповідає директор департаменту архітектури і містобудування Артур Савін.

За словами посадовця, зараз визначається концепція майбутнього проекту. Коли проект буде готовий, він говорити не береться, оскільки планований об’єкт є складним. «Поставлено завдання проектувальнику надати кілька ескізних проектів: економ, середній і повноцінний. Щоб ми могли представити для розгляду виконкому і депутатам для визначення того ліміту, який, на думку міськради, буде витрачено на цей об’єкт», – пояснив Савін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаська міська рада #центральний стадіон #реконструкція стадіону #накриття
Оголошення
live comments feed...