• Головна
  • Кишкова паличка прописалася на двох черкаських пляжах
18:00, 8 липня 2016 р.

Кишкова паличка прописалася на двох черкаських пляжах

Протягом червня три проби води з черкаських пляжів показали перевищення норми по кишковій паличці, тож купатися у таких місцях не є безпечним для здоров’я. Про це в коментарі кореспонденту УНН-Центр розповіла заступник директора ДУ “Черкаський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України” Ольга Мізінова.

“Ми беремо проби дніпровської води на п’яти черкаських пляжах. Щотижня беруться проби води за мікробіологічними показниками та два рази на місяць — за санітарно-хімічними. Протягом червня було досліджено 21 пробу води, з них не відповідали нормі три проби, відібрані на пляжах „Митницький“ та „Рів’єра“. Перевищення було по вмісту кишкової палички”, – повідомила Ольга Мізінова.

Вона водночас пояснила, що у повноваження лабораторного центру (проби робилися міським лабораторним центром) входить лише відбір та дослідження лабораторних проб. Контроль та нагляд здійснює інша структура – Держпродспоживслужба. Раніше санепідслужба мала усі повноваження, і коли проби не відповідали нормі, то виносила рішення про заборону купатися у певних місцях, встановлювала інформаційні стенди для відпочивальників і таке інше. Тепер функції розділили: центр проводить дослідження, передає результати у Держпродспоживслужбу. А вже там мають робити висновки і вживати відповідних заходів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаські пляжі #обласний лабораторний центр #кишкова паличка
Оголошення
live comments feed...