• Головна
  • «Черкаський Дніпро» здолав «Олімпік»
10:30, 8 липня 2016 р.

«Черкаський Дніпро» здолав «Олімпік»

«Черкаський Дніпро» в Борисполі на стадіоні «Колос» здобув вольову перемогу над представником української  Прем’єр-ліги – донецьким «Олімпіком» 2:1.

Динамічний матч не був багатим на гольові моменти.  У середині першого тайму після флангового навісу активного Антона Крамара  капітан дніпрян Олег Тарасенко пробив повз ворота дончан. Рахунок у матчі відкрив вихованець черкаського футболу Володимир Танчик – півзахисник «Олімпіка» у падінні через себе вразив дальній кут воріт приїжджої команди, -  розповідається на сайті клубу.

У другому таймі підопічні Ігоря Столовицького, завдячуючи дублю Юрія Бушмана, вирвали перемогу над вищою за класом командою.  Спочатку півзахисник «Черкаського Дніпра» реалізував одинадцятиметровий удар за фол проти Дениса Балана, а потім вправно закинув за «комірець» голкіперу номінальних господарів поля .

Наступний контрольний матч «Черкаський Дніпро» також проведе на Київщині –11 липня  у селі Щасливе проти молодіжного складу донецького «Шахтаря».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію