• Головна
  • Свідомі черкаські підприємці вимагають від міської та обласної влади прибрати «стихійників» із заїздів до Центрального ринку (ТЕКСТ ЗВЕРНЕННЯ)
09:20, 7 липня 2016 р.

Свідомі черкаські підприємці вимагають від міської та обласної влади прибрати «стихійників» із заїздів до Центрального ринку (ТЕКСТ ЗВЕРНЕННЯ)

Підприємці, які працюють на Центральному ринку Черкас, звернулись до міського голови Анатолія Бондаренка, а також – до голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка з листом, у якому дякують за розпочату роботу щодо впорядкування незаконної торгівлі на вулицях і площах обласного центру, – йдеться на сайті Черкаської міської ради.

Водночас звертають увагу на факти незаконного розміщення «стихійниками» свого краму на всіх заїздах та виїздах з ринку, чим ті спричиняють ряд незручностей, як для перехожих, та і водіїв.

У листі, зокрема, йдеться про випадки, коли через таких непорядних торговців до Центрального ринку не змогла заїхати машина швидкої допомоги аби врятувати людину, якій раптово стало зле. Тож хворого довелось нести між базарними рядами на носилках до «швидкої», яка стояла майже за квартал від воріт до ринку.

Підприємці застерігають, що подібна ситуація може виникнути і з транспортом пожежної чи іншої служби, яка реагує на виклик про надзвичайну ситуацію. А через «стихійників» ті просто не зможуть  оперативно потрапити до визначеного місця.

Тому у відповідному листі вони звертаються до міської та обласної влади з проханням прибрати незаконних торговців із заїздів до ринку, як того вимагають правила безпеки.

Підприємці-1

Підприємці-1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаські підприємці #прибрати стихійників #заїзди та виїзди до центрального ринку
Оголошення
live comments feed...