• Головна
  • Дошкільні навчальні заклади Черкас хочуть, аби за них проголосували
17:30, 5 липня 2016 р.

Дошкільні навчальні заклади Черкас хочуть, аби за них проголосували

У всеукраїнському огляді досвіду роботи управлінь освіти та дошкільних навчальних закладів з питань організації та розвитку дошкільної освіти, який проводить міністерство освіти і науки України, беруть участь і черкаські дошкільні заклади, –   повідомляють у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Кожен із них презентував свої унікальні розробки в невеличкому відеоролику.

Так, дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 22 «Жайворонок» розповів про організацію харчування дітей.

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) спеціального типу № 23 «Струмок» відвідують діти, які потребують корекції фізичного розвитку і мають порушення опорно-рухового апарату. Про особливості роботи в цьому напрямку ділиться педколектив «Струмка».

А дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) спеціального типу № 31 «Калинка» показав корекційно-розвиткову роботу з дітьми з тяжкими порушеннями мовлення, яка втілюється в життя через різноманітні форми та методи роботи.

Щоб проголосувати за роботу черкаських педагогів, слід зайти на Освітній портал «Педагогічна преса» та обрати учасника за відповідним номером: ДНЗ №22 – 6631; ДНЗ №23 – 5878; ДНЗ №31– 19577.

Довідково

Мета огляду – виявлення і популяризація кращого досвіду роботи з питань внутрішньої та/або зовнішньої організації навчально-виховного процесу; застосування інноваційних освітніх технологій; харчування дітей у дошкільних навчальних закладах; різноманітності форм роботи з кадрами та батьківською громадськістю; управлінської діяльності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #дошкільні заклади #всеукраїнський конкурс
Оголошення
live comments feed...