• Головна
  • Сьогоднішнє засідання міськвиконкому довелося закрити через скандал
16:50, 5 липня 2016 р.

Сьогоднішнє засідання міськвиконкому довелося закрити через скандал

Підприємці на чолі з Олегом Лисаком зірвали сьогодні засідання виконавчого комітету. Це відбулося під час розгляду питання щодо узаконення тимчасової споруди, яка належить матері Лисака пані Світлані, – розповідає ІнфоМІСТ.

На засідання виконкому запросили представника податкової інспекції, яка зазначила, що підприємець має 13 кіосків, у яких працюють усього шість працівників. Світлана Лисак заявила, що насправді має 11 кіосків і всі працівники є оформленими. Просто частина МАФів і, відповідно, працюючих, оформлені на її сина Олега Лисака.

– Жодних претензій до мене податкова ніколи не мала. Якщо вони є, я буду вирішувати їх у судовому порядку, – додала Світлана Лисак. Натомість її син галасливо почав цікавитись, на яких підставах на засідання виконкому взагалі запросили представника ДПІ.

– Ганьба податковій! Вона не володіє інформацією! Всіх обманює тут, – емоційно закричав Олег Лисак. – Ми – громада, нам цікаво, скільки Шевченко (заступник міського голови, – ред.) заплатив податків. Нам цікаво, скільки депутати від БЮТ заплатили, коли їм кіоски роздавали по 20 штук… Нам цікаво, розкажіть!

Опісля в залі зчинився крик. Підприємці для переконливості вирішили використовувати сирену. Вгамувати їх не вдалося, тому перший заступник міського голови Станіслав Овчаренко закрив засідання. Натомість його колега, заступник мера Ігор Коломоєць запропонував на наступне засідання запросити поліцію і притягнути до відповідальності Лисака за те, що той зірвав засідання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаський міськвиконком #світлана лисак #олег лисак #скандал
Оголошення
live comments feed...