16:15, 4 липня 2016 р.

Студенти ЧНУ насмішили Суми

Команда КВК Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького «Хвилюватися Немає Причин» стала переможцем ¼ ліги КВК «Сумка», – повідомляє прес-служба навчального закладу.

Це вже не перша поїздка черкаських жартівників до Сум.  Раніше вони брали участь у фестивалі 6-го сезону цієї ліги. Капітан команди Віктор Кабак пишається тим, що вдалося гідно представити гумор Черкащини. Адже серед 11-ти команд із різних куточків України: Сум, Чернігова, Полтави, Харкова – перемогла команда з Черкас, яка лише нещодавно заявила про себе.

«Поїздка відбулася за підтримки ректорату та ради молодих учених ЧНУ, – розповідає  Віктор. – Окрім мене, на гру поїхали ще Владислав Харламов,  Владислав Діденко та Віталій Яценко – студенти ННІ фізики, математики та комп’ютерно-інформаційних систем. А Станіслав Царукян представляв ННІ економіки і права».

Хлопці розповіли, що гумор придумують колективно, а таємниця успіху – це актуальність тексту. На їхню думку, нині важливо популяризувати інтелектуальні жарти, які б сприймала публіка, бо це теж впливає на розвиток українського суспільства через тих, хто цікавиться грою КВК.

Нині команда працює над новими ідеями та готується до наступних перемог.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #чну #команда квк #черкаські жартівники
Оголошення
live comments feed...