Студенти ЧНУ насмішили Суми

Команда КВК Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького «Хвилюватися Немає Причин» стала переможцем ¼ ліги КВК «Сумка», – повідомляє прес-служба навчального закладу.

Це вже не перша поїздка черкаських жартівників до Сум.  Раніше вони брали участь у фестивалі 6-го сезону цієї ліги. Капітан команди Віктор Кабак пишається тим, що вдалося гідно представити гумор Черкащини. Адже серед 11-ти команд із різних куточків України: Сум, Чернігова, Полтави, Харкова – перемогла команда з Черкас, яка лише нещодавно заявила про себе.

«Поїздка відбулася за підтримки ректорату та ради молодих учених ЧНУ, – розповідає  Віктор. – Окрім мене, на гру поїхали ще Владислав Харламов,  Владислав Діденко та Віталій Яценко – студенти ННІ фізики, математики та комп’ютерно-інформаційних систем. А Станіслав Царукян представляв ННІ економіки і права».

Хлопці розповіли, що гумор придумують колективно, а таємниця успіху – це актуальність тексту. На їхню думку, нині важливо популяризувати інтелектуальні жарти, які б сприймала публіка, бо це теж впливає на розвиток українського суспільства через тих, хто цікавиться грою КВК.

Нині команда працює над новими ідеями та готується до наступних перемог.

http://cdu.edu.ua/
черкаси чну команда квк черкаські жартівники
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии