• Головна
  • Що буде замість «Черьомушок»? У Черкаському міськвиконкомі шукають заміну цій назві зупинки громадського транспорту
10:30, 3 липня 2016 р.

Що буде замість «Черьомушок»? У Черкаському міськвиконкомі шукають заміну цій назві зупинки громадського транспорту

Змінити назву зупинки громадського транспорту «Черьомушки» запропонував під час учорашнього засідання виконкому Черкаської міськради заступник начальника юридичного управління ради Олександр Мазур, – повідомляє Прочерк.

На його думку, назва «Черьомушки» – не українська, оскільки виводиться від російського слова «черёмуха», а не від українського «черемха». Як відомо, назва мікрорайонів так званих «хрущовок», які в кінці 1950-х–1960-х років будували по всьому СРСР, походить від московського мікрорайону Черьомушки, забудованого «хрущовками» першим.

Думку Олександра Михайловича члени міськвиконкому поділяють, а от нову назву зупинки відразу придумати не змогли. Лунали варіанти: «Дитяче містечко Казка» (визнано задовгим), «Дитяча Казка» (визнано нечітким), «Дніпро-Плаза» (визнано рекламним). Врешті проблему «Черьомушок» відправлено на довивчення.

Цікаво, що на назви зупинок не поширюється компетенція топонімічної комісії, яка складається з експертів у цій справі. Тож нову назву «Черьомушкам» придумуватимуть працівники виконавчих органів міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #зупинка громадського транспорту #черьомушки #нова назва
Оголошення
live comments feed...