Біля Другої міської поліклініки встановили нові зупинки

«Радий проінформувати громаду Черкас, що моє депутатське звернення щодо облаштування двох сучасних зупинок по вулиці Чорновола (біля 2-ої міської поліклініки) виконано міською владою», – написав на своїй сторінці у Фейсбук депутат Черкаської міської ради Тарас Коломієць.

«Два місяці тому мав розмову з директором поліклініки Олегом Роскопіним. Він розповів про те, що відвідувачі просять облаштувати дві зупинки біля його закладу. Одразу скерував депутатське звернення до Департаменту ЖКК. Попросив також облаштувати і пішохідний перехід. Одне з двох завдань міська влада виконала. Зупинки зроблено. А от про пішохідний перехід якось забули…

Вдячний усім, хто долучився до вирішення проблем жителів Черкас: Департаменту ЖКГ, міському голові Анатолію Бондаренку, секретарю міської ради Олександру Радуцькому, Олегу Роскопіну, який зібрав понад 700 підписів жителів за облаштування зупинок. Добиватимусь і далі, щоб комунальні служби нанесли розмітку на пішохідному переході. Мікрорайон «Припортовий» розвивається і змінюється. Разом переможемо!», – написав депутат.

www.facebook.com
черкаси друга міська поліклініка нові зупинки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии