• Головна
  • Викладач ЧДТУ Володимир Даник став лауреатом конкурсу «Коронація Слова»
15:45, 1 липня 2016 р.

Викладач ЧДТУ Володимир Даник став лауреатом конкурсу «Коронація Слова»

Рішенням журі Міжнародного конкурсу «Коронація Слова» Володимиру Данику присуджено Диплом лауреата конкурсу за 2016 рік – в номінації «Кращий пісенний твір для дітей середнього шкільного віку», – повідомляється на сайті закладу.

Нагадаємо, що торік старший викладач кафедри радіотехніки та інформаційно-телекомунікаційних систем ЧДТУ Володимир Даник уже отримував спеціальну відзнаку цього престижного конкурсу в номінації «Пісенна лірика» за «Найкращу військову пісню».

Володимир Олексійович поділився своїми враженнями: «Дійсно, мені дуже приємно отримати визнання цього авторитетного міжнародного конкурсу, адже ця нагорода є своєрідним літературним «Оскаром»! … Я пам`ятаю заповнений ущент зал Національної опери України, присутність перших осіб держави та пафосну атмосферу вручення нагород. Звісно, приємно, але головне для мене – це творчість, а не те, що навкруги неї…».

На теперішній час старший викладач ЧДТУ Володимир Даник – це сучасний і досить затребуваний автор-пісняр, на вірші якого складають пісні навіть такі видатні українські композитори, як Олександр Злотник…

Даник-1

Даник-1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#чдту #володимир даник #коронація слова #лауреат
Оголошення
live comments feed...