• Головна
  • Митрополит Софроній залишився без грамоти
12:30, 1 липня 2016 р.

Митрополит Софроній залишився без грамоти

Митрополита Софронія хотіли нагородити за заслуги перед міською архітектурою. Сьогодні на засіданні виконкому розглянули клопотання начальника управління містобудування та архітектури Черкаської ОДА Василя Дмитренка щодо нагородження громадян та трудових колективів за заслуги перед містом Черкаси. Нагородження мало бути приурочене до Дня архітектора, яке відзначають сьогодні, – розповідає ІнфоМІСТ.

Дискусії членів виконкому викликала наявність серед списку прізвища  митрополита Черкаського і Канівського Софронія. Відповідно до клопотання планувалося відзначення його грамотою за багаторічну працю та досягнення в галузі містобудування й архітектури.

У підсумку проект рішення не був проголосований навіть за основу. А отже без грамот сьогодні залишився не лише Софроній, а й інші люди, прізвища яких значилися в клопотанні. Особливо проти нагородження Софронія виступили Дмитро Кухарчук, Олександр Сандецький та Ігор Коломоєць. Їхня позиція обурила заступника міського голови Станіслава Овчаренка. Але дійти згоди так і не вдалося.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #митрополит софроній #заслуги перед архітектурою #грамота
Оголошення
live comments feed...