На те, щоб визначитися з новими місцями торгівлі та переміститися туди, торгівці мають максимум тиждень

Ятки, що розміщені біля Центрального ринку та займають проїжджу частину, мають перемістити на нові альтернативні місця. Їх уже сьогодні запропонують торговцям для ознайомлення, – повідомляють у прес-службі Черкаської ОДА.

 На цьому під час роботи новоствореної комісії з упорядкування стихійної торгівлі в Черкасах наголосив заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Овчаренко. На те, щоб визначитися з новими, законними, місцями торгівлі та переміститися туди, люди мають максимум тиждень.

– Аби дійти компромісу у вирішенні питання упорядкування стихійної торгівлі в місті, ми створили комісію, до складу якої увійшли представники обласної та міської влади, нацполіції та торговців, – зазначив Сергій Овчаренко. – Торговцям запропонують альтернативні місця, з якими вони ознайомляться вже найближчими днями. Вимоги до всіх будуть однакові й чесні. Не може бути так, що одні можуть торгувати, а інші – ні. Наше основне завдання – запропонувати людям законні місця.

Нагадаємо, представники торговців тиждень тому звернулися до обласної влади по допомогу у врегулюванні конфлікту довкола впорядкування вуличної торгівлі в Черкасах. Самостійно порозумітися з міською владою їм на той момент не вдавалося.

http://ck-oda.gov.ua/
черкаси стихійна торгівля комісія з упорядкування торгівлі сергій овчаренко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии