Цього літа у пришкільних і мовних таборах відпочило 3 200 черкаських дітей, а 572 учні відвідувало наукові школи

1471 дитина відпочила влітку 2016 року у пришкільних і 1729 учнів у мовних таборах  міста, а 572 поглиблювали  свої знання у наукових школах.

З 30 травня до 16 червня 2016 року було організовано роботу 17 пришкільних таборів з денним перебуванням дітей на базі загальноосвітніх навчальних закладів міста: гімназій № 9, 31, колегіуму «Берегиня», СШ № 3, 17, 27, 28, 33, ЗОШ № 8, 12, 21, 30, 32, НВК №34, приватної школи №770, санаторної та спеціальної шкіл-інтернатів Черкаської обласної ради, в яких відпочили 1222 дитини та роботу спортивно-оздоровчого табору «Старт» КДЮСШ №1 з денним перебуванням дітей за бюджетні кошти (249 дітей) на базі НВК №34, – інформує департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Всього у 17 пришкільних таборах та спортивному таборі «Старт» відпочили 1471 дитина. У порівнянні: в 2015 році у 18 пришкільних та 2 профільних таборах відпочили 1522 дитини.

У 15 пришкільних таборах за батьківські кошти організовано 2-х разове харчування дітей (щоденна вартість - 45 грн. в день на одного учня), в 3-х - за бюджетні кошти (санаторна та спеціальна школи-інтернати Черкаської обласної ради, спортивний табір «Старт» на базі НВК №34).

Від загальної кількості категорійних дітей у пришкільних таборах відпочили: 28 дітей, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС; 19 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; 45 дітей з інвалідністю; 20 дітей із малозабезпечених сімей; 61 дитина з багатодітних сімей; 179 дітей з неповних сімей, 171 - талановитих та обдарованих дітей, 23 дітей осіб, визнаних учасниками АТО, 4 учнів, які стоять на шкільному обліку, як  схильні до негативних вчинків.

Під час роботи таборів значна увага зверталася на активізацію виховної роботи, на національно-патріотичне виховання, на виконання комплексу спеціальних заходів, спрямованих на відновлення фізичних і психічних функцій дитячого організму, соціальної активності, всебічного розвитку.

З метою попередження нещасних випадків з дітьми під час табірної зміни проведено інструктажі та бесіди з безпеки життєдіяльності. Ознайомлено дітей з правилами поведінки в побуті, в громадських місцях, в транспорті, на дорогах та водоймищах.

В усіх пришкільних таборах проведено урочисті відкриття та закриття табірної зміни, підготовлено цілий ряд виховних заходів, спрямованих на профілактику негативних вчинків та шкідливих звичок серед школярів, формування в них здорового способу життя, творчих здібностей. Організовано пішохідні прогулянки вулицями міста, відвідування парків, визначних місць м. Черкаси.

Організовано і проведено екскурсії: в позашкільні навчальні заклади міста, до Черкаської академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, до КП «Черкасиводоканал», до Черкаської обласної пожежно-рятувальної частини,  на хлібозавод, в Центр роботи з обдарованими дітьми,  до кімнати-музею В.Симоненка, на станцію юних натуралістів,  до дитячого розважального центру «Хрещатик-Сіті», до ПАТ «Юрія», на метеостанцію, до річкового вокзалу, до патрульної поліції м. Черкаси, до Будинку вчителя.

Окрім цього діти відвідували кінотеатри, музеї, бібліотеки, зоопарк, планетарій, драматичний театр, філармонію, ляльковий театр, редакцію газети «Нова доба», боулінг-клуб.

З метою реалізації рухової активності дітей в усіх таборах відпочинку проведено різного роду спортивні змагання, малі олімпійські ігри, естафети, інтелектуально-розважальні ігри, ігри-подорожі, забави тощо.

Проведено конкурси: малюнків, віршів, загонових газет, прислів’їв (в усіх таборах); а в окремих читців, театралізованих казок, танців, загадок, гуморесок, вікторини, табірні свята, концерти, пісенні вернісажі, тренінги, диспути, інтелектуальні, інтерактивні, рольові ігри, фотовиставки, слайд-шоу, шахово-шашкові турніри, майстер-класи, розважальні програми з елементами майстер-класу, козацькі розваги та забави, КВК, турніри, фестивалі, шоу, виставки, відео лекторії, флеш-моби, квести,  аукціони,  виступ агітбригади дружини юних рятувальників «ЮНІКС».

Учні гімназії №31, колегіуму «Берегиня», СШ №28, НВК №34 займалися в гуртках за інтересами та студіях. Організовано зустрічі: з письменниками О.Прилуцьким, М.Борщем (СШ №28), дитячими письменниками Черкащини (ЗОШ №21).

Інформаційно-методичні матеріали СШ №3, ЗОШ №32 щодо організації національно-патріотичного виховання під час літнього відпочинку дітей подано на обласний конкурс.

У рамках року англійської мови в Україні, влітку 2016 року у школах міста було відкрито 35 мовних таборів, що працювали за окремими мовними програмами (ПМГ, ГПЛ, №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, гімназія №31, колегіум «Берегиня», ФІМЛІ, приватна школа «Софія»), в яких 1729 учнів мали можливість удосконалити свої практичні знання з іноземних мов: англійської, іспанської, німецької, французької.

Мовні табори ПМГ та СШ №28 працювали у форматі проекту «GoGlobal camps» - пришкільних таборів з поглибленим вивченням англійської мови, що створені громадською організацією GoGlobal разом з МОН України та компанією Microsoft.

Цього літа на базі гімназії № 9, ФІМЛІ, СШ № 17, 28, ЗОШ № 5, 8, 32 працювали й літні наукові школи, в яких мали можливість поглибити свої знання з навчальних дисциплін 572 обдаровані дитини.

http://ogp.ck.ua/
черкаси пришкільні мовні табори наукові школи літній відпочинок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Суспільство
Команда черкаських програмістів створила сайт для знайомств з безпритульними тваринами. Автори проєкту хочуть допомогти котам та собакам швидше знайти господарів. Про це повідомляє «Техно — 24 Канал». У мобільному застосунку «Дай лапу» для тварин створюють анкети із фото, за якими їх і зможуть обирати черкащани. На сайті буде розміщений список тварин та їхні фото. Користувач за кліком на світлину зможе дізнатися головну інформацію про чотирилапого. Також в...
Суспільство
Усіх охочих запрошують стати учасниками Козацького Рейду до Холодного яру. Захід відбуватиметься з 10 по 15 жовтня. Присвячений Рейд Дню Українського Козацтва 14 жовтня. Також в цей день відзначають День захисника України, День Української Повстанської Армії та свято Покрови Пресвятої Богородиці. Проект поєднує духовні та історичні традиції від часів України-Русі до Героїв сьогодення у війні на Сході. Організаторами символічної подорожі стали ГО «Нова Січ»...
Новини компаній
ГК «Нафтогаз України» пропонує всім новим споживачам взяти участь в Акції «Газ для Вас» та отримати шанс виграти один зі 150-ти газових пакетів: 50 пакетів по 50 куб.м. в категорії «Газ для приготування їжі» 50 пакетів по 100 куб.м. в категорії «Газ для приготування їжі та підігріву води» 50 пакетів по 1000 куб.м. в категорії «Газ для опалення» За умовами акції, потрібно подати заявку на приєднання до ГК «Нафтогаз України» до 30.09.2020 включно. Зробити це...
Культура
23 вересня 2020 року в Черкаському художньому музеї о 16-00 відкриється виставка картин «Мистецтво з-за грат» бранця Кремля, журналіста Романа Сущенка. Картини, що були написані упродовж перебування у російських в’язницях з 2016 по 2019 років, представлятиме сам автор. Роботи політв’язня і за технікою написання, і через умови, в яких творилися, є унікальними. Виставка демонструвалась як в Україні – Києві та Миколаєві, так і за кордоном – Брюсселі, Парижі,...
Суспільство
Черкасці не хочуть, аби в місті перекривали рух для спортивних забігів. Відповідну петицію зареєстровано на офіційному сайті Черкаської міської ради. “Заборонити проведення марафонів, забігів на вулицях міста,при цьому перекривати рух транспортних засобів, а проводити їх виключно на стадіоні, на території аеропорту, парках.” – йде мова у петиції.
Кримінал
В селе Калиновка Черкасской области полицейские пресекли попытку рейдерского сбора урожая. Около 20 вооруженных людей захватили поле. По данным силовиков, 19 сентября поздно вечером преступная группировка захватила поле и угрожала оружием всем, кто пытался помешать. «Всем, кто пытался помешать, злоумышленники угрожали оружием и даже сделали несколько выстрелов. В результате поврежден автомобиль, владелец которого находился в момент стрельбы в салоне. В рез...
Суспільство
Украинская дорожно-строительная группа компаний RDS досрочно завершила ремонт 37 км участка дороги Н-01 в Черкасской области, сообщил ее соучредитель Юрий Шумахер агентству "Интерфакс-Украина" "Согласно взятым обязательствам, работы мы должны были завершить в ноябре, но мы завершили ремонт в конце лета и в сентябре ожидаем приема объекта в эксплуатацию", - сказал он. Шумахер напомнил, что в рамках программы "Большая стройка" с начала 2020 года проходит рем...
Новини компаній
Вже зовсім скоро, 4 жовтня, всі педагоги країни святкуватимуть своє професійне свято - День Вчителя. Важливо вибрати корисний подарунок, який буде приносити користь і робити життя хоча б трохи комфортніше та яскравіше. Одні з кращих і оригінальних варіантів на сьогоднішній день - розумний парасольку і дерев'яні годинник. Вони корисні, зручні і функціональні. Цими подарунками вчитель буде користуватися досить часто, згадуючи турботливого учня і будучи йому...
Суспільство
Похідна група всеукраїнського військово-патріотичного клубу «Повстанець» у повному військовому спорядженні здійснила стокілометровий піший рейд «Холодноярськими стежками». У селі Мельники Чигиринського району Сергій Журиков з Черкащини, Анатолій Воля з Кривого Рогу та кияни Олексій Плахотнюк й В»ячеслав Грібайло вклонилися могилам борців за самостійну Україну 1918-1922 років. На хуторі Кресельці – сальвами віддали честь головному отаману Холодного Яру Васи...