• Головна
  • Донецький черкасець виборов друге місце на IRONMAN Austria
08:30, 29 червня 2016 р.

Донецький черкасець виборов друге місце на IRONMAN Austria

Віктор Зємцев, який нині виступає за Черкащину, здобув «бронзу» на довгій дистанції триатлону IRONMAN Austria в Клагенфурті, – повідомляє Черкаський Спорт.

43-річний спортсмен подолав дистанцію з плавання 3,8 км, 180 км велосипедом та марафон 42 км. Час Віктора Земцева – 8:09:54. Зовсім трохи не вистачило нашому спортсмену для перемоги. Бельгієць Маріно Вакхонакер із часом 8:04:18 виборов перемогу, він же є восьмиразовим переможцем цього змагання.

Віктор Земцев – донеччанин, триатлоніст, майстер спорту міжнародного класу, багаторазовий чемпіон світових змагань. Віктор тричі ставав переможцем на довгій дистанції триатлону IRONMAN Austria.

Минулого року він став кращим серед півтори тисячі учасників зі всього світу на престижному турнірі з триатлону IRONMAN, що відбувся в Канаді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію