• Головна
  • «Нічийний» камінь у середмісті Черкас став «свободівським»
15:00, 28 червня 2016 р.

«Нічийний» камінь у середмісті Черкас став «свободівським»

Черкаські «свободівці» нанесли чорно-біле зображення давньоруського князя Святослава на «нічийний» камінь, який понад чверть століття простояв на місці, де планувалося звести пам’ятник поетові Василеві Симоненкові. Зрештою, пам’ятник Симоненкові встановили у зовсім іншому місці, а камінь так і стояв – порожній, без жодних зображень і написів, окрім косо написаного якимось хлопчаком слова «Чупик» посеред нього… Про це розповідає «Козацький край».

26 червня «свободівці» нанесли на камінь трафаретне зображення князя Святослава Хороброго з мечем у руці, присвятивши це черговому фестивалю «Холодний Яр» і черговій річниці перемоги дружини Святослава над Хазарським каганатом.Святослав

Ось як пише про подію очільник фракції «Свободи» у Черкаській облраді Юрій Ботнар: «На це «вуличне мистецтво» не витрачено бюджетних коштів, камінь не перебуває на балансі муніципальних органів. Проте, гадаю, місто зможе взяти цю брилу у свою власність. Хто не знає – камінь із доісторичним написом «Чупик» стояв з 1990 року на перехресті вулиць Хрещатик та Смілянська.

Творімо український простір разом!

До слова – князь Святослав є однією з ключових тематичних постатей на фестивалі Нескореної Нації «Холодний Яр». Тож ми присвячуємо пам’ятний камінь не лише річниці перемоги Святослава Хороброго над хазарами, що відзначається 3 липня, а й до проведення одного з найочікуваніших фестивалів».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #нічийний камінь #давньоруський князь святослав #трафаретне зображення
Оголошення
live comments feed...