• Головна
  • У Черкасах відбудеться безкоштовний семінар по ProZorro
11:20, 28 червня 2016 р.

У Черкасах відбудеться безкоштовний семінар по ProZorro

30 червня агент змін ProZorro по Черкаській області — Кіт-Сніжко Юлія  проведе 4-5 годинний ознайомчий семінар для представників замовників усіх рівнів, які з 1 серпня 2016 рокузобов'язані здійснити перехід на електронні закупівлі.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі та ДП “Зовнішторгвидав України” за підтримки МФ Відродження та Transparency International Україна підготувало 16 громадських активістів, які отримали знання та практичні навички, необхідні для організації базових навчальних семінарів ProZorro в регіонах.

В рамках фінального етапу повного переходу на електронні закупівлі до вересня 2016 року в Черкасах планується проведення 4- х ознайомчих безкоштовних семінарів по роботі в системі ProZorro.

Перший семінар в м. Черкаси відбудеться в Черкаській торгово-промисловій палаті, за адресою: вул. Небесної сотні 105, 2- й поверх, конференц- зала.

Реєстрація для учасників з 10:30, початок об 11:00.

Для участі у семінарі та можливості отримання роздаткового матеріалу необхідно надіслати лист на електронну адресу: [email protected] з зазначенням найменування організації, кількість учасників, вказати контактну особу, номер телефону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Прозорро #семінар #державні закупівлі
Оголошення
live comments feed...