• Головна
  • Камінь для пам’ятника Михайлові Сироті заклали сьогодні в Черкасах (ФОТО)
14:00, 24 червня 2016 р.

Камінь для пам’ятника Михайлові Сироті заклали сьогодні в Черкасах (ФОТО)

Сьогодні, 24 червня, на площі знань Черкаського державного технологічного університету з нагоди 20-ї річниці прийняття Конституції України заклали камінь для пам’ятника Михайлові Сироті – батькові Української Конституції. Репортаж з цієї події вів ІнфоМІСТ.

Як зауважив голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко, символічно, що саме на Черкащині, де народився духовний батько української нації Тарас Шевченко, батько українського козацтва Богдан Хмельницький, народився і батько Конституції Михайло Сирота. До обрання народним депутатом Михайло Сирота у Черкаському державному технологічному університеті був проректором з навчальної роботи.

– У далекому 1996 році В’ячеслав Чорновіл сказав, що Конституція нам потрібна насамперед для стабільності самостійного шляху, обраного в 1991 році. Україна є і залишається цілісною, незалежною, унітарною державою. Конституція – це найвищий юридичний документ обов’язковий для всіх. Багато за 20 років змінилося, маємо нові виклики, війну на Сході, де нашу Конституцію відстоюють українські воїни. Президент наголошує, що зараз потрібні зміни щодо децентралізації, правосуддя, щодо змін в правоохоронній системі і багато іншого. Нам треба усвідомити те, що ці зміни миттєво не перебудують життя на краще. Це великий непростий процес, який залежить від кожного з нас, – сказав Юрій Ткаченко.

До слова запросили рідну сестру Михайла Дмитровича, кандидата технічних наук, доцента Людмилу Мисник. Вона подякувала присутнім за шану та визнання, за пам’ять про брата.

– 17 липня йому б виповнилося 60 років. Та не судилося. 8 років його вже немає. Свято Конституції особливе для мене, це стверджуюче свято незалежної, вільної України, яке переплелося з долею дорогої мені людини – мого старшого брата.

Під час цієї події Юрій Ткаченко багатьом достойним людям Черкащини вручив ордени за значний особистий внесок у розвиток української державності, багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомі трудові досягнення та з нагоди Дня Конституції України. Сьогодні ж чималій плеяді творчих працівників присвоїли почесні звання.

Камінь-2

Камінь-2

Камінь-3

Камінь-3

Камінь-5

Камінь-5

Камінь-6

Камінь-6

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #камінь для пам’ятника #батько конституції #михайло сирота
Оголошення
live comments feed...