• Головна
  • Складати електронні заяви вступникам у ЧНУ допомагатиме консультпункт
12:00, 24 червня 2016 р.

Складати електронні заяви вступникам у ЧНУ допомагатиме консультпункт

Черкаський національний організовує для вступників консультативний пункт для подання електронних заяв. Про це йшлося на черговому засіданні приймальної комісії університету. Інформація про новий консультпункт розміщена на сайті вишу.

– Однією з особливостей вступної кампанії 2016 року є подача заяв переважно в електронній формі, – наголосив начальник навчально-методичного відділу Максим Гаврилюк. – У такій спосіб подають заяви вступники на навчання на 1 курс освітнього ступеня бакалавра за денною формою, які не мають підстав для особливих умов участі у конкурсі і зарахування.

Заява в електронній формі подається вступником шляхом заповнення електронної форми в режимі он-лайн. Це дуже відповідальний момент, адже технічна помилка може мати серйозні наслідки. Заяву, яку вже зареєстровано у вищому навчальному закладі, не може бути скасовано.

За словами Максима Никандровича, з метою надання методичної допомоги вступникам у подачі електронних заяв Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького організовує консультативний пункт, який буде працювати з 11 до 27 липня 2016 року. Вступники можуть звернутися у ці дні з 9 до 18 год. до ауд. №259 навчального корпусу №3 університету, в якому розташована приймальна комісія. Спеціально підготовлені працівники допоможуть вступникам подати електронну заяву незалежно від вибору вишу та спеціальності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#чну #електронні заяви #консультативний пункт #методична допомога
Оголошення
live comments feed...