• Головна
  • У художньому музеї відкрилася виставка об’ємно-просторових композицій
10:10, 24 червня 2016 р.

У художньому музеї відкрилася виставка об’ємно-просторових композицій

23 червня 2016 року Черкаський обласний художній музей презентував виставку творів відомих українських київських художників декоративного мистецтва Галини Дюговської та Володимира Балибердіна.

Дюговська Галина Володимирівна – член Національної спілки художників України та Спілки дизайнерів України працює в галузі декоративно-прикладного мистецтва. Сполучаючи різні матеріали, вона створює арт-об'єкти з текстилю, лози, флористичного матеріалу. В її лаконічних, стриманих роботах відчувається любов до давніх традицій українського народу, його історії.Саме переосмислені давні традиції є основою більшості творів мисткині. Галина Володимирівна – автор багатьох об'ємно-просторових текстильних композицій (об'єм створює за допомогою дерева, металу, лози). На І Всеукраїнському трієнале з текстилю мисткиня отримала диплом у номінації «Кращий твір об'ємного текстилю».

Галина Дюговська – учасниця багатьох художніх виставок та міжнародних пленерів по створенню арт-об'єктів з лози як в Україні, так і за кордоном. У 2015 році вона разом з Володимиром Балибердіним за скульптуру «Янгол» зайняла 3 місце в номінації «Арт-об'єкти з лози» на Всесвітньому конкурсі, який проходив у Польщі. ЇЇ твори зберігаються в багатьох музеях, зокрема, в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва, музеї історичних коштовностей України, Національному заповіднику «Софія Київська», Севастопольському художньому музеї, Будинку-музеї М.О. Волошина в Коктебелі, в музеї міста  Рудник (Польща) та в приватних колекціях.

У художньому музеї відкрилася виставка об’ємно-просторових композицій, фото-1
У художньому музеї відкрилася виставка об’ємно-просторових композицій, фото-2
У художньому музеї відкрилася виставка об’ємно-просторових композицій, фото-3

Балибердін Володимир Іванович – член Національної спілки художників України та Спілки дизайнерів України, очолює секцію декоративно-прикладного мистецтва Київської організації НСХУ, лауреат премії імені Катерини Білокур. В галузі декоративно-прикладного мистецтва працює більше 40 років. Він є організатором, куратором та учасником численних виставок, пленерів, мистецьких акцій як в Україні, так і за кордоном. Зокрема, Володимир Балибердін є ініціатором та організатором першої Всеукраїнської виставки «Сучасне мистецтво вогню» (кераміка, метал, скло).

На виставці представлено творчий доробок митця за останні роки та ретроспективні роботи різних періодів творчості. Впродовж багатьох років художник створює ювелірні прикраси та роботи для оздоблення інтер'єру.

У ювелірних виробах Володимир Балибердін майстерно використовує різноманітні технологічні прийоми художньої обробки металу, кістки, перламутру коштовного каміння та гарячу емаль. Вільне володіння різноманітними техніками та матеріалами, вимогливість до себе, постійна робота над удосконаленням своєї майстерності перетворює його роботи на справжні витвори ювелірного мистецтва.

Твори митця зберігаються в багатьох музеях України, зокрема, в Національному музеї українського народного мистецтва, музеї історичних коштовностей України, Севастопольському художньому музеї, Будинку-музеї М.О. Волошина в Коктебелі  а також  у приватних колекціях в різних країнах світу.

У художньому музеї відкрилася виставка об’ємно-просторових композицій, фото-4
У художньому музеї відкрилася виставка об’ємно-просторових композицій, фото-5
У художньому музеї відкрилася виставка об’ємно-просторових композицій, фото-6
У художньому музеї відкрилася виставка об’ємно-просторових композицій, фото-7
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаський художній музей #виставка київських художників #Галина Дюговська #Володимир Балибердін
Оголошення
live comments feed...