• Головна
  • Модель тролейбуса, який існує в одному екземплярі, почали ремонтувати в Черкасах
09:20, 24 червня 2016 р.

Модель тролейбуса, який існує в одному екземплярі, почали ремонтувати в Черкасах

У Черкасах ремонтують унікальний тролейбус К–12.05 «Київський». Він має повністю алюмінієвий кузов і раму, завдяки чому стійкий до корозії, має великий ресурс експлуатації і високу пасажиромісткість, – пише Інфоміст.

Крім цього, унікальність транспорту полягає ще в тому, що він виготовлений за усіма сучасними авіаційними технологіями на авіаційному заводі «Авіант» АНТК Антонова в Києві. Модель тролейбуса існує лише в одному екземплярі, хоча схожі модифікації експлуатуються в Києві і Криму, пише у «Фейсбуці» член громадської ради при КП «Черкасиелектротранс» Валерій Мироненко.

«Черкаська» модель відрізнялася тим, що мала один тяговий двигун і один ведучий міст. У Криму і Києві з урахуванням рельєфу і гірської місцевості експлуатуються тролейбуси з двома двигунами і ведучими мостами.

У Черкаси тролейбус прибув у 1996 році, де відразу розпочалося його випробовування.

«Розпочав свою роботу як спеціальний, підвозячи працівників на роботу, а невдовзі почав працювати і на міських маршрутах. І ось уже 20 років, як він перевозить наших пасажирів. Завдяки своїй великій місткості, тролейбус працює на найбільш завантажених маршрутах міста, особливо в години пік. За 20 років експлуатації його жодного разу не ремонтували і не фарбували, а він і досі виглядає як новий. Але враховуючи вік, зношеність окремих частин і вузлів, було ухвалено рішення розпочати ремонтні роботи з відновлення тролейбуса, зокрема пасажирського салону, ходової частини, окремих вузлів і агрегатів», – написав Мироненко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкасиелектротранс #унікальний тролейбус київський #ремонт тролейбуса
Оголошення
live comments feed...