• Головна
  • Мотоблоки для аграріїв України
Реклама
23:58, 13 червня 2016 р.

Мотоблоки для аграріїв України

Реклама

Аграрна промисловість України відрізняється від інших тим, що розвивається постійно. Кожен третій долар у бюджеті нашої держави отриманий саме з цієї галузі. Саме тому вона варта того, щоб її постійно вдосконалювали, адже українська земля має неабиякий потенціал. До того ж землеробством та утриманням сільського господарства займається безліч жителів, що мешкають у селах або приватних будинках. В Україні налічується близько 40 тисяч фермерських господарств.

Кожен фермер потребує допомоги від спеціальної техніки, особливо у землеробстві. Періоди посіву та збирання врожаю є найважчими і вимагають виконання великої кількості робіт, а власноруч виконувати їх надто важко. Тому сьогодні безліч аграріїв використовують такий вид важкої сільгосптехніки, як мотоблоки. Вони належать до категорії важкої техніки, бо мають немалу вагу та дуже потужний двигун.

Переваги мотоблоків

Поширеність мотоблоків зумовлена великою кількістю позитивних властивостей цієї техніки.

Серед них:

  • Універсальність – мотоблоки стануть у нагоді при виконанні різноманітних робіт: орання ґрунту, сапання, збирання врожаю тощо;
  • Потужність – новий мотоблок здатний опрацьовувати до 4 гектарів землі, в залежності від розмірів ділянки обирається й необхідний тип мотоблоку;
  • Адаптованість під специфіку українського палива: мотоблоки працюють на бензиновому та дизельному паливі;
  • Економність – мотоблоки мають досить невелику вартість, особливо зважаючи на користь, яку вони приносять;
  • Мотоблоки від надійних виробників мають добре співвідношення ціни та якості;
  • Мотоблоки мають ряд захисних функцій, що запобігають травмуванню фермерів.

Як обирати мотоблоки

Як вже зазначено, необхідний тип мотоблоку обирається в залежності від розмірів ділянки, що підлягає обробці. Так дизельні мотоблоки краще застосовувати на великих територіях, а бензинові – на невеликих. Для бензинових це зумовлено більшою рухливістю та легкістю, а для дизельних – більшою вагою та потужністю, що забезпечує кращу прохідність на твердому ґрунті. Також важливим є спосіб охолодження двигунів: водяний або повітряний. Водяне охолодження допомагає машині витримувати важкі навантаження на двигун, а повітряне виконує примусове охолодження двигуна та інших деталей.

Проаналізувавши всі переваги та користі даного виду сільгосптехніки, легко дійти до висновку, що купити мотоблок в Україні буде доцільним рішенням для будь-якого фермера.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мотоблоки #новий мотоблок #купити мотоблок
Оголошення
live comments feed...