Малеча в черкаському садочку креативно самовиражалась – пускала мильні бульбашки (ФОТО)

І знову веселе свято завітало до дошкільного навчального закладу № 89 «Віночок». Адже відомо, щоб весь день зберігати бадьорість духу та гарний настрій, необхідно зарядитися позитивною  енергетикою з самого ранку. Такий позитив принесло всій малечі шоу мильних бульбашок. Про це веселе дійство розповідається на сайті міськвиконкому.

Дошкільники водили хороводи, співали пісні, грали в ігри. Але справжнім сюрпризом стало для всіх пускання мильних бульбашок. Діти вправлялися у швидкості, спритності, робили вправи на дихання, створювали за допомогою трубочок мильну піну, самі «перетворювалися» на бульбашки і «літали», неначе маленькі хмаринки.

Бульбашки-1
Бульбашки-1
Бульбашки-2
Бульбашки-2
Бульбашки-3
Бульбашки-3

– Ми разом з педагогами закладу розвиваємо в дошкільників музичні здібності та здатність до креативного самовираження, виховуємо емоційну чутливість до музики, естетичне сприйняття, невимушеність, активність, психологічний комфорт та  вчимо отримувати задоволення і радіти власним успіхам, – ось так прокоментувала все, що витворяла малеча, музичний керівник дошкільного навчального закладу № 89 «Віночок» Світлана Цвинтарна.

http://ogp.ck.ua/
Черкаси дошкільний заклад віночок мильні бульбашки шоу
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии