Черкаські собаки-рятувальники успішно пройшли атестацію

З 17 до 19 червня на базі Кінологічного центру міста Ромни (Сумська область) за міжнародною системою іспитів відбулася щорічна атестація кінологічних розрахунків ДСНС України. Участь в атестації взяли близько 40 розрахунків, серед яких були і представники Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, – повідомляють у відділі зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю вишу.

Протягом трьох днів кінологи разом зі своїми вихованцями підтверджували свою фаховість в основних етапах професійної діяльності: пошук людини під техногенним завалом, пошук людини по сліду та пошук людини у природному середовищі. Крім цього, кожен кінолог на спеціально обладнаному стадіоні з тренажерами складав «обов’язкову програму» на слухняність та спритність собаки.

До складу суддів-експертів увійшли фахівці з Японії та Чехії, що представляють Міжнародну організацію пошуково-рятувальних собак IRO.

У підсумку ЧІПБ отримав кубок за суттєвий внесок у розвиток кінологічного спорту, а курсант III курсу Андрій Сороченко зайняв друге місце в атестації класу «А», що дає право на участь у пошуково-рятувальних операціях на території України.

http://fire.ck.ua/
Черкаси інститут пожежної безпеки кінологи атестація
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии