• Головна
  • Черкаські собаки-рятувальники успішно пройшли атестацію
14:30, 22 червня 2016 р.

Черкаські собаки-рятувальники успішно пройшли атестацію

З 17 до 19 червня на базі Кінологічного центру міста Ромни (Сумська область) за міжнародною системою іспитів відбулася щорічна атестація кінологічних розрахунків ДСНС України. Участь в атестації взяли близько 40 розрахунків, серед яких були і представники Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, – повідомляють у відділі зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю вишу.

Протягом трьох днів кінологи разом зі своїми вихованцями підтверджували свою фаховість в основних етапах професійної діяльності: пошук людини під техногенним завалом, пошук людини по сліду та пошук людини у природному середовищі. Крім цього, кожен кінолог на спеціально обладнаному стадіоні з тренажерами складав «обов’язкову програму» на слухняність та спритність собаки.

До складу суддів-експертів увійшли фахівці з Японії та Чехії, що представляють Міжнародну організацію пошуково-рятувальних собак IRO.

У підсумку ЧІПБ отримав кубок за суттєвий внесок у розвиток кінологічного спорту, а курсант III курсу Андрій Сороченко зайняв друге місце в атестації класу «А», що дає право на участь у пошуково-рятувальних операціях на території України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #інститут пожежної безпеки #кінологи #атестація
Оголошення
live comments feed...