• Головна
  • Черкаський Національний університет отримав подяку від співробітників Інституту літератури*
10:15, 22 червня 2016 р.

Черкаський Національний університет отримав подяку від співробітників Інституту літератури*

 Лист надійшов на ім’я ректора ЧНУ ім. Б. Хмельницького Олександра Черевка та співробітників вишу, – повідомляє прес-служба закладу.

«Наприкінці квітня цього року ми мали щасливу нагоду побувати на 39-тій Міжнародній шевченківській конференції «Творчість Тараса Шевченка: компаративний та інтертекстуальний простір» та учергове відчути знамениту гостинність наших черкаських колег і однодумців, справжніх поціновувачів творчості свого видатного земляка, – мовиться в листі. – Хотілося б відзначити вже традиційно високий рівень організації заходу. Безперечно, у цьому велика заслуга співробітників кафедри української мови і літератури на чолі з шановним Володимиром Трохимовичем Поліщуком. Окрему подяку висловлюємо першому проректору, професору Василю Миколайовичу Мойсієнку, проректору із наукової, інноваційної та міжнародної діяльності, професору Сергію Валерійовичу Корновенку, проректору з адміністративно-господарської діяльності Юрію Григоровичу Удовенку, які забезпечили науково-організаційну підготовку заходу; їхня робота, ми переконані, заслуговує особливого відзначення.

Важливою та приємною пам'ятною подією у програмі заходів для нас стало присудження звання Почесного професора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, а також вручення диплому і мантії нашому директору — академіку НАН України Миколі Григоровичу Жулинському, котрий є також членом Наглядової ради Вашого університету. Очолюваний ним академічний Інститут, що носить високе шевченкове ім'я, єднає з ЧНУ тривала тісна і плідна співпраця. Саме у Вашому університету 1999 р. було створено Науковий центр шевченкознавчих досліджень, який координує свою роботу з відділом шевченкознавства Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України. Співробітники Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького беруть участь у багатьох наших спільних наукових проектах. Зокрема колеги-черкащани активно долучилися до підготовки наймасштабнішої шевченкознавчої праці у вітчизняній науці — «Шевченківської енциклопедії» у шести томах».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЧНУ ім. Хмельницького #подяка #шевченківська конференція #Микола Жулинський
Оголошення
live comments feed...