Баскетбол – це сила! Майже 100 черкасців займаються у баскетбольному тренувальному таборі.

Майже 100 черкасців займаються у баскетбольному тренувальному таборі.

Попри літні канікули, вихованці «Черкаських Мавп» не відпочивають. Уже за доброю традицією своєрідний тренувальний табір для деяких вікових груп відкриває тренер Василь Івлєв. Під його орудую літній навчально-тренувальний збір почали хлопці 1999-2006-го років народження, –  пише ЧЕмпіон.

Цьогорічний тренувальний табір проходить на двох локаціях. Переважно ранкові тренування відбуваються на майданчику на відкритому повітрі, який розташований на Центральному стадіоні. Більшість вечірніх тренувань відбуваються на майданчику пляжного комплексу «Живчик».

Цьогоріч організаторами табору виступила комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1 Черкаської міської ради та БК «Черкаські Мавпи».

Табір-2
Табір-2

Подібний табір у Черкасах проходить уже втретє поспіль. Правда, цього разу він побив усі рекорди. Дуже часто одночасно на майданчику перебуває більше 70-ти юнаків та дівчат, із якими працюють 4-5 тренерів! За словами організаторів, подібної кількості охочих вони не прогнозували.

«Ми вже не перший рік проводимо подібний табір. Приємно відзначати, що це до вподоби юнакам і дівчатам. Із кожним роком на майданчик їх приходить все більшей більше. Головне наше завдання – покращити індивідуальні вміння гравців. Влітку, коли немає змагального періоду, це виходить на перший план і закладає фундамент для розвитку гравця як особистості. Тренери роблять акцент під час цього збору на дриблінгу, захисті та передачах», – говорить Висиль Івлєв, організатор баскетбольного табору.

Табір-3

Сам збір триватиме з невеликими перервами протягом усього літа. Всі вихованці баскетбольної школи «Черкаських Мавп», які не задіяні у збірних України та перебувають на канікулах у Черкасах мають можливість відвідувати літні тренування.

Цікаво, що на одному ігровому майданчику без проблем можуть працювати пліч-о-пліч як  гравці, які вже гучно заявили про себе на юнацькому чемпіонаті України, так і ті, хто лише починає займатися баскетболом.

Черкаси баскетбол тренувальний табір черкаські мавпи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі